Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

2019/2020



Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Estkowskiego 3

66-400 Gorzów Wlkp.

tel./fax (95) 722-64-54

sekretariat@sp-7.pl



INSPEKTOR RODO

Administratorem danych osobowych
jest Szkoła Podstawowa nr 7
z siedzibą w Gorzowie Wlkp.
ul.Estkowskiego 3
Inspektorem danych jest
Fabian Storożak
z którym można się skontaktować:
storozak_f@wp.pl  /   667 659 240


OSIĄGNIĘCIA 2014/2015

 

  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Biologii - Natalia Krupska
  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Paulina Łapińska
  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Sara Staniaszek
  • Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Julia Pakuła
  • I miejsce i tytuł Laureata w II Konkursie "Czytanie warte zachodu" - Emilia Turtoń
  • I miejsce i nagroda publiczności w konkursie na spot telewizyjny "Narkotyki - rozmazane życie" - Filip Dowhan ("Chciałem być")
  • I miejsce w konkursie na spot telewizyjny "Jestem e-ambasadorem w Sieci" - Kamil Nikolak ("DOŚĆ")
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O złote pióro" - Wojciech Dominiak (indywidualnie)
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O złote pióro" - Patrycja Kobak, Wojciech Dominiak i Mateusz Ciawłowski
  • II miejsce w Turnieju Motoryzacyjnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp. - Oskar Radomski, Oskar Baranowski, Dawid Fyda
  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - Oskar Baranowski, Oskar Radomski i Kamil Nikolak
  • Wyróżnienie w konkursie "Odnawialne źródła energii" - Norbert Tarka i Julia Dera


Osiągnięcia sportowe:

  • I miejsce w unihokeja w GSM - dziewczęta
  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w GSM - chłopcy
  • II miejsce w skoku wzwyż - Sandra Zgirska
  • II miejsce w biegu na 1000m - Maciej Keker
  • II miejsce w tenisie stołowym w GSM - Mateusz Stańczak, Adam Wilk
  • II miejsce w unihokeja w GSM - chłopcy
  • III miejsce w unihokeja w LOM - dziewczęta
  • III miejsce w rzucie oszczepem - Łukasz Czarnecki
  • III miejsce w pchnięciu kulą - Arkadiusz Budnik
  • III miejsce w skoku wzwyż - Filip Dowhan
  • III miejsce w piłce koszykowej w GSM - chłopcy
  • III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w GSM - Maciej Kerker
  • IV miejsce w piłce ręcznej w GSM - dziewczęta
  • IV miejsce w piłce ręcznej w GSM - chłopcy
  • IV miejsce w szachach w GSM - drużyna
  • IV miejsce w tenisie stołowym w GSM - Julia Bartoszek, Katarzyna Cyran, Kamila Suska
  • V miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w GSM - Oskar Baranowski
  • V miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w GSM - chłopcy
  • VI miejsce w piłce siatkowej w GSM - dziewczęta
  • VII miejsce w indywidualnych biegach w GSM - dziewczęta
  • VII miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w GSM - dziewczęta