OSIĄGNIĘCIA 2017/2018

 

  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Hanna Cholewa
  • Laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Adam Kasak
  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Karolina Kopytko
  • Laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Eryk Sikora
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Filip Klimczak
  • Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Karolina Latoszewska
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Denis Szoppe
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu "Czytanie Warte Zachodu" - Julia Nowicka
  • Finalistka II Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej - Klaudia Błauciak
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów - Piotr Sawicki, Denis Szoppe, Kacper Bernatowicz
  • III miejsce w konkursie "Z Historią na Ty" - Adrian Burek, Jacek Wijata, Maksymilian Chmieliński
  • III miejsce w konkursie "Z Historią na Ty" - Adrian Burek
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro" - Karolina Kopytko (indywidualnie)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro" - drużynowo
  • III miejsce w konkursie "Niuton nie pyton" - Adam Kasak
  • V miejsce w konkursie "Niuton nie pyton" - Adam Kasak, Denis Szoppe, Tomasz Surowiec, Tymur Banasik
  • Wyróżnienie w konkursie na pracę przedstawiającą Pomnik Ofiar Stalinizmu - Piotr Patelski

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

  • I miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w unihokeju - dziewczęta
  • I miejsce w skoku wzwyż (w ramach GSM) - Michał Urynowicz
  • II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - Karol Draniczarek (karabin)
  • II miejsce w skoku wzwyż (w ramach GSM) - Aleksandra Paluch
  • II miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce siatkowej - dziewczęta
  • III miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w unihokeju - chłopcy
  • III miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce ręcznej - dziewczęta
  • III miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - Karolina Latoszewska (pistolet)
  • III miejsce w skoku wzwyż (w ramach GSM) - Tomasz Szulc
  • III miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - chłopcy
  • III miejsce w strzelectwie sportowym (w ramach GSM) - chłopcy
  • IV miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej- dziewczęta
  • IV miejsce w strzelectwie sportowym (w ramach GSM) - dziewczęta
  • VI miejsce w finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju - dziewczęta