Rekrutacja uzupełniająca  2019/2020

06 maja – 17 maja 2019r.

 


 ZASADY REKRUTACJI


 ZARZĄDZENIE NR 53/W/II/2019 PM GORZOWA WLKP.


 KRYTERIA REKRUTACJI


 

 Wymagane dokumenty:

1. Dzieci  zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 7

a)      załącznik nr 1 – zgłoszenie;

b)      załącznik nr 3 – oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców.

Załącznik nr 1 – zgłoszenie należy wypełnić w wersji papierowej  i złożyć w sekretariacie  Szkoły Podstawowej nr 7 (godz. 7.30 -15.30; tel. 95 722 64 54).

Załącznik nr 3 – w wersji papierowej należy złożyć w szkole.

W rekrutacji uzupełniającej obowiązuje tylko wersja papierowa.

 

2. Dzieci spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 7

a)       załącznik nr 2 – wniosek o przyjęcie;

b)      załącznik nr 5 – dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacyjnych (w tym zaświadczenie z zakładu pracy, jeżeli znajduje się on w obwodzie SP7).

Załącznik nr 2zgłoszenie należy wypełnić w wersji papierowej  i złożyć w sekretariacie  Szkoły Podstawowej nr 7 (godz. 7.30 -15.30; tel. 95 722 64 54)

Załącznik nr 5 – w wersji papierowej należy złożyć w szkole.

W rekrutacji uzupełniającej obowiązuje tylko wersja papierowa.

 

 

Wypełnione druki (tylko w wersji papierowej) należy złożyć w sekretariacie szkoły do 17 maja 2019 r.

 


Zapraszamy do naszej szkoły - oferujemy:

  • wykwalifikowaną kadrę nauczycielską,
  • bezpieczeństwo i opiekę specjalistów: pedagoga, psychologa, logopedy, pielęgniarki,
  • bardzo dobre warunki w wyremontowanym budynku,
  • nowoczesne pomoce dydaktyczne, tablice interaktywne,
  • bogato wyposażone gabinety "przyrodnicze": biologii, chemii, fizyki i geografii,
  • dziennik elektroniczny,
  • jednozmianowość.

 


OBWODY


 

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 7 (powstałej w wyniku przekształcenia Gimnazjum nr 7) należą ulice:

Adama Asnyka, Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 25 i od nr 62, Armii Polskiej,

Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Chyża,

Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Garbary, Artura Grottgera od nr 1 do nr 18,

Jancarza, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Juliusza Kossaka,

Kosynierów Gdyńskich, Łazienki, Łużycka, Młyńska, Stanisława Moniuszki,

Nadbrzeżna, Cypriana Kamila Norwida, Orla, Orląt Lwowskich,

Plac Młyński, Pocztowa, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rzeźnicka,

Henryka Sienkiewicza, Generała Sikorskiego od nr 10 do nr 125, Składowa,

Spichrzowa od nr 7, Stara, Marii Skłodowskiej-Curie, Strzelecka, Karola Szymanowskiego,

Juliana Tuwima, Wodna, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego,

Zaułek, Żelazna, Stefana Żeromskiego.